Augmentační materiály OsteoBiol

Gen-Os

Кузнецк Augmentační granulát heterologní kortiko-trabekulární kosti s kolagenem. Velikost granulí je 250 až 1000 μm. Původ tkáně je Heterologní kortiko-trabekulární kostní mix, interval vhojení cca 5 měsíců. Přirozená náhražka autologní kosti Gen-Os si zachovává svou detailní strukturu (matrix i póry) a svými osteokonduktivními vlastnostmi podporuje novotvorbu kosti při zachování původního tvaru a objemu štěpu.

Koupit Stáhnout katalog

sinus lift s přístupem přes hřeben alveolu

prezervace lůžka

mp3

watch Snadno aplikovatelná směs prehydratované kortiko-trabekulární kosti s kolagenem v aplikační stříkačce. Velikost granulí je 600 až 1000 μm. Tkáňový kolagen je zachován. Složení: 90 % granulovaný mix, 10 % kolagenový gel. Interval vhojení je cca 5 měsíců. Postupně resorbovatelné granule smíchané s kolagenovým gelem. Dostupné v příručních stříkačkách umožňujících bezpečné použití a snižujících riziko kontaminace materiálu patogeny během manipulace. Balení obsahuje stříkačky s obsahem mp3.

Koupit Stáhnout katalog

prezervace lůžka

sinus lift s laterálním přístupem

Putty

Kostní pasta s kolagenem. Velikost granulí do 300 μm. Tkáňový kolagen je zachován. Složení: 80 % granulovaný mix, 20 % kolagenový gel. Interval vhojení je cca 4 měsíce. Produkt vyrobený speciálním procesem, jehož výsledkem je výjimečná poddajnost a plasticita. Balení obsahuje stříkačku s obsahem Putty.

Koupit Stáhnout katalog

periimplantátový defekt – stěny zachovány

horizontální augmentace ridge split

Evolution

Heterologní kolagenová membrána. Původ tkáně je Heterologní perikard. Vyrobená z mezenchymální tkáně. Kompletně resorbovatelná. Strukturálně tvořená denzními kolagenními vlákny o vysoké hustotě s vysokou odolností, která nabízejí chirurgovi maximální přizpůsobitelnost k tvrdým i měkkým tkáním. Vysušená membrána s jednou hladkou stranou a druhou mikrozdrsněnou stranou, tenká 0,4 mm (+/-0,1mm) nebo standardní: 0,6 mm (+/-0,1mm). Odhadovaný čas resorpce: u tenké asi 3 měsíce, u standardní asi 4 měsíce.

Koupit Stáhnout katalog

krytí augmentátu – laterální sinus lift

krytí kostní inlaye při augmentaci

Derma

Heterologní vstřebatelná membrána. Původ tkáně je heterologní derma. Silná konzistence a odolnost umožňuje dokonalou stabilizaci a dlouhodobou ochranu základního štěpu.Je silnou bariérou pro vedení růstu epitelu a zabraňuje jeho invaginaci.Je určena k řízené regeneraci měkkých tkání. Vysušená membrána v tlouštce tenká 0,9 mm a standard 2 mm. Odhadovaný čas resorpce u tenké 3 měsíce, u standard 4 měsíce.

Koupit Stáhnout katalog

řešení lehké gingivální recese

krytí a stabilizace augmentačního materiálu

Lamina

Heterologní kortikální kost s kolagenem. Tkáňový kolagen je zachován. Fyzická forma je pevná vysušená vrstva, flexibilní po rehydrataci. Složení: 100% kortikální kost. Kortikální lamina je tvořena kortikální kostí heterologního původu. Je vyrobená exkluzivní technologií Tecnoss, díky které je elastická, přičemž si ale zachovává konzistenci kostní tkáně. Síla 0,8 – 1,0 mm (střední zakřivená). Interval vhojení je asi 6 měsíců.

Koupit Stáhnout katalog

k pevnému překrytí při augmentaci

lamino je možno fixovat kostními šroubky

Spongiózní kostní blok

Heterologní spongiózní kostní blok. Tkáňový kolagen je zachován. Fyzickou formou je pevný vysušený blok, složení ze 100% spongiózní kosti. Spongiózní heterologní kostní blok indikovaný k horizontální augmentaci kosti, vyrobený speciálním procesem, při kterém nedochází ke keraminizaci krystalů hydroxyapatitu, což urychluje fyziologickou resorpci. Interval vhojení asi 8 měsíců, závisí na konkrétním použití a klinických okolnostech pacienta.

Koupit Stáhnout katalog

rekonstrukce alveolu

augmentace pomocí sp bloku – kryrto lamina