ETIII NH Implant System

Implantát Hiossen – Osstem ETIII NH se vyznačuje supervysokou hydrofilitou. Povrch pískovaný oxidem hliníku a leptaný kyselinou (SA) v kombinaci s jedinečným biologicky resorbovatelným apatitem Nano Coating pomáhá zajistit optimální výsledky osteointegrace u každého implantátu, který voperujete.

osstem zvýšená afinita ke krvi a adheze krevních destiček
osstem vynikající buněčná odezva a počáteční stabilita
osstem zlepšení kontaktu mezi kostí a implantátem o 39 %
osstem vyšší míra úspěšnosti i při zhoršené kvalitě kosti
osstem vylepšená osteointegrace může zkrátit dobu léčení o více než 30 %

Titanový implantát stejného tvaru a povrchu jako TSIII SA, navíc opatřený novým povlakem biologicky resorbovatelného apatitu pro lepší smáčivost a tedy i lepší osteointegraci. Implantáty jsou dodávány v průměrech: 3,5 mm – mini (v systému značeno žlutou barvou) a 4 mm, 4,5 mm a 5 mm (v systému značeno zelenou barvou). Délky implantátů 8,5 mm, 10 mm, 11,5 mm, 13 a 15 mm. Implantáty jsou baleny ve sterilní ampuli se zavaděčem a krycím šroubkem. Instrumentárium i laboratorní komponenty jsou shodné s řadou TSIII SA.

Vypadá podobně jako povrch SA (zvětšeno 1000×)

Bioresorbovatelný apatit na povrchu NH je vidět (zvětšeno 3000×)

ETIII NH Implant System
Stránka je určena pro odborníky
Tyto stránky a na nich dále obsažené informace jsou určeny odborným pracovníkům ve zdravotnictví a nejsou určeny široké – laické - veřejnosti. Pokračováním v používání těchto stránek potvrzujete, že jste odborníkem ve smyslu §2a zákona č. 40/1995 Sb., o regulaci reklamy, ve znění pozdějších předpisů, a že jste si vědom (a) rizik, která jsou spojena s tím, že se seznámíte s informacemi takto určenými i pro případ, že odborníkem nejste.