MS Implant System

Jednofázové miniimplantáty MS představují systém jednodílných implantátů se zmenšeným průměrem pro použití při komplikovaných případech úzkého alveolárního hřebene a pro stabilizaci zubních protéz nebo dočasných náhrad. Tyto implantáty jsou minimálně invazivní a minimálně traumatické, jejich tvar umožňuje v průběhu zavádění měnit směr, zákroky na sliznici a okamžité protetické zatížení. Průměry jsou 2,5 mm a 3 mm.

Купить Гашиш [Печать Euro] Натуральный Прохладный (Кабардино-Балкарская Республика) MSD mini-implantát
Jednotělový mini-implantát s kulovitým ukončením, který se používá k upevnění celkové náhrady v ústech pacienta. Horní část těla implantátu je opatřena mikrozávitem, který pomáhá dobré primární stabilitě. Implantáty jsou dodávány v průměrech 2,5 a 3 mm a v délkách 10, 11, 5, 13 a 15 mm. Každá délka a průměr jsou dodávány ve variantě pro 2 nebo 4 mm tloušťky zbytkové gingivy. Detailní rozměry mini-implantátů naleznete v katalogu Osstem Implant, který Vám na vyžádání rádi zašleme.

MSP mini-implantát
Jednotělový mini-implantát určený například do úzkého hřebene mandibuly jako náhrada řezáků. V nabídce jsou implantáty o průměru 2,5 a 3 mm, v délkách 10, 11, 5, 13 a 15 mm. Každá délka a průměr jsou dodávány ve variantě pro 2,5 nebo 4 mm tloušťky zbytkové gingivy. Detailní rozměry mini-implantátů jsou k dispozici v katalogu Osstem implant, který Vám na vyžádání rádi zašleme.